MSKN – Zapraszamy do udziału!

 

 

mskn graf

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność poinformować, że ruszyła rejestracja uczestników 45 już edycji Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych, które odbywa się corocznie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Z roku na rok Seminarium przyciąga coraz większą grupę młodych naukowców. W zeszłorocznym MSKN wzięło udział prawie 800 studentów
z różnych uczelni z kraju oraz z zagranicy.

Rejestracja potrwa do dnia 29 lutego 2016 i odbywa się za pośrednictwem panelu rejestracyjnego dostępnego na stronie internetowej www.msknolsztyn.wordpress.com w zakładce „Rejestracja”. Seminarium odbędzie się na terenie miasteczka akademickiego Kortowo w  dniu 25 kwietnia 2016.

Seminarium ma charakter interdyscyplinarny, jego celem jest wymiana osiągnięć studenckich kół naukowych działających na uczelniach wyższych w kraju i zagranicą. Tegoroczne obrady planowane są w następujących sekcjach*:

 1. bioinżynieria zwierząt
 2. biologii i biotechnologii
 3. geodezji, inżynierii przestrzennej i budownictwa
 4. humanistyczna
 5. kształtowania środowiska i rolnictwa
 6. matematyki i informatyki
 7. medycyny weterynaryjnej
 8. ekonomicznej
 9. medycznej
 10. społecznej
 11. politycznej i nauk o bezpieczeństwie
 12. pedagogicznej
 13. technicznej
 14. nauk o żywności
 15. nauk o środowisku
 16. prawa i administracji
 17. nauk teologiczno-kanoniczno-familiologicznych

*Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do rezygnacji z sekcji, jeśli ilość zgłoszeń będzie niewystarczająca. Wówczas zgłoszeni autorzy referatów lub posterów zostaną przeniesieni do sekcji pokrewnych. Jeśli uważasz, że twój temat nie wpisuje się tematycznie w żadną
z powyższych sekcji nie rezygnuj – skontaktuj się z nami.

Koszt uczestnictwa w seminarium wynosi  150 zł. Cena obejmuje:

– materiały konferencyjne

– przerwy kawowe

– udział w tradycyjnej biesiadzie warmińskiej z atrakcjami.

Natomiast koszt dla uczestników z jednostki macierzystej – Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, koszt wynosi 50 zł.

Wszelkie informacje są podawane na bieżąco na naszej stronie oraz  przede wszystkim poprzez kontakt z nami!

 

Więcej informacji pod adresem www.msknolsztyn.wordpress.com

Śledź nas również na Facebooku! https://www.facebook.com/mskn.olsztyn

Organizatorzy:

Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie

Studenckie Koło Naukowe Historyków „Historikon”

Koło Aktywizacji i Wspierania Animatorów „KAWA”

 

 

Kontakt:

mskn2016@gmail.com

 

mgr Kamil Goch

gochkam@gmail.com

 

mgr Sylwia Skiendziul

sskien@wp.pl

 

 

MSKN – spotkanie 24.02.2016

Szanowni Państwo!

Studenckie Koło Naukowe Historyków „Historikon” z Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Koło Aktywizacji i Wspierania Animatorów – „KAWA”, zaprasza na spotkanie wszystkich przedstawicieli kół naukowych organizujących sekcje wydziałowe. Spotkanie odbędzie się 24 lutego (tj. środa) o godz. 15.00 w auli 30 na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie. Poruszone zostaną między innymi kwestie: recenzentów, komisji oceniającej oraz dalszych terminów i działań dla kół organizujących sekcje wydziałowe.

Pozdrawiamy!
Organizatorzy MSKN 2016

MSKN – spotkanie 26.01.2016

Szanowni Państwo!

Studenckie Koło Naukowe Historyków Historikon z Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Koło Aktywizacji i Wspierania Animatorów – KAWA, zaprasza na spotkanie wszystkich przedstawicieli kół naukowych organizujących sekcje wydziałowe. Spotkanie odbędzie się 26 stycznia tj. wtorek o godz. 16.45 w sali 119 Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

Pozdrawiamy!
Organizatorzy MSKN 2016

MSKN – spotkanie 08.12.2015

Szanowni Państwo!

Studenckie Koło Naukowe Historyków Historikon z Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie oraz Koło Aktywizacji i Wspierania Animatorów – KAWA, informuje, że czekamy na waszą ofertę współpracę w pracach wydziałowych XLV Międzynarodowego Seminarium Kół Naukowych – Olsztyn 2016.
Aby to się stało wystarczy, że zainteresowane koło da znać dla swojego koordynatora o możliwości współpracy. Następnie zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 8 grudnia br. o godzinie 16.45 w auli 31 Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie.

Pozdrawiamy!